Ana sayfa Makaleler Online Bep (Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı) Hazırlama Programı – Bütün dersler

Online Bep (Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı) Hazırlama Programı – Bütün dersler

6761
0
Paylaş

Öğretmenlik mesleğinin zorunluluklarından birisi olan Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı (BEP) kimi zaman kazanımlara karar veremediğimizden dolayı zorlaşabilmektedir. Tokat Erbaa RAM tarafından hazırlanan site sayesinde 2-3 dakikanızı ayırarak detaylı ve harika BEP hazırlamanız mümkün. Teknoloji Tasarım sitesi olarak içinde inovatif düşünceler barındıran yapıları desteklemekten gurur duyuyoruz. Tokat Erbaa RAM kurumunu çalışmalarından dolayı kutluyor ve aşağıda sitenin kullanımını resimli olarak size anlatıyoruz. Online BEP planı hazırlama Sitesi adresine girerek aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Sorularınız için yorum kısmına yazabilirsiniz.

1. Adrese girdiğimizde ekrandaki görüntü ile karşılaşacaksınız.

2.  Aşamada Öğrenci Bilgilerini giriyoruz.

3. Öğrenci Bilgilerini girdikten sonra hangi dersten BEP yapacaksanız onu seçiyorsunuz.

4. Bu bölümde planlamaya dahil edeceğiniz. Uzun süreli amaçlarınızı dahil ediyorsunuz. Gerekmediğini düşündüğünüz amaçları seçmeyerek planda görünmesini engelleyebilirsiniz.

5. Planda görünmesini isgtediğiniz amaçları bu adımda seçerek planda görünmesini sağlayabilirsiniz. Gerek duymadığınız kazanımları seçme diyerek gizleyebilirsiniz. Böylece planınızda görünmeyecektir.

6. Planda belirlediğiniz amaçların hangi tarihler arasında gerçeleşebileceğini tarih olarak belirtebilirsiniz. Tarih kısmını doğru girdiğinizden eminseniz “plan oluştur” seçeneğine tıklayarak planınızı pdf olarak oluşturabilirsiniz.

7. Oluşturulduktan sonra plan  indir seçeneği çıkacak ve pdf olarak kaydedebileceksiniz.

8. Böylelikle planınızı başarılı bir şekilde oluşturabilir ve doğrudan yazıcıya gönderebilirsiniz. İndirip elle  bile düzenleme yapsanız büyük bir kolaylık olacaktır. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle yapanların eline sağlık. Aşağıda örnek olarak oluşturduğum planı inceleyebilirsiniz.