Ana sayfa Gizlilik Gizlilik

Gizlilik

1133
0
Paylaş

teknoloji-tasarim.com, kullanıcıların kendisine www.teknoloji-tasarim.com adlı web sitesi (“Web Sitesi”) üzerinden elektronik ortamdan iletilen kişisel verileri üçüncü kişilerle, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı ve kişisel verilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

teknoloji-tasarim.com, Web Sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. teknoloji-tasarim.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

teknoloji-tasarim.com web sitesinde yapılan yorumlardan yorumu yapan kişi sorumludur. Hakaret, tehdit ve hedef gösterici yorumlar moderatörler tarafından kayıt altına alınarak yayından kaldırılır. Kayıt altına alınan bu yorumlar gerektiğinde resmi makamlar ile paylaşılabilir.

teknoloji-tasarim.com Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu‘na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları teknoloji-tasarim.com’a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, teknoloji-tasarim.com web sitesinin önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler teknoloji-tasarim.com web sitesinin  yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.
Yavuz YILAN
Rıza SOLMAZ