Ana sayfa Haberler TVT Öğrenci Çalışma Defteri Hakkında

TVT Öğrenci Çalışma Defteri Hakkında

261
0
Paylaş

2017 yılından itibaren EFX BİLİŞİM Yayınevi ile birlikte hazırladığımız Teknoloji ve Tasarım Öğrenci Çalışma Defteri çalışmamız; ücretsiz örnek gönderimi ve akıllı tahta uygulaması sunuyor. Örnek defteri incelemek isteyen öğretmenlerimiz 0545 350 2398 veya 0541 350 2397 telefon numaraları ile iletişime geçerek ücretsiz kargo ile ücretsiz örneklerini temin edebilirler.

Bu yıl; akıllı defterimizi satın alan her öğrenciye KARAÇAM TOHUMU hediye ediyoruz.

 

DEFTERİN FİYATI NEDİR?

Bireysel alımlarda 15 TL,
Toplu alımlarda 12,50 TL’dir.
Bu fiyatlar dışında fiyat uygulanamaz.

DEFTERİ NASIL ALABİLİRİZ, ALDIRABİLİRİZ?

Defterimizi doğrudan bize ulaşarak toplu alım yolu ile alabilirsiniz.
Eğer öğrencilerinize kırtasiyeden aldıracaksanız; en yakın kırtasiye ile görüşüp bize ulaşmalarını sağlamanız yeterli.

KARAÇAM TOHUMLARINI NASIL TEMİN EDECEĞİZ?

Her öğrencinin defterinin yanında tohumları hediye edilecektir.
Toplu defter alımlarında tarafımızca gönderilen tohumları; bireysel olarak defter alan öğrencilerimiz kırtasiyeden alabilecektir.

AKILLI TAHTA UYGULAMASI NEDİR?
Akıllı tahta uygulaması; sınıfı için toplu olarak defter satın alan öğretmenlerimize sunduğumuz, video, sunum gibi interaktif içerikler içeren bir uygulamadır. Bu uygulamada; konular ile ilgili örnek videoları, konu anlatım sunuları, örnek görseller bulunmaktadır. Akıllı tahta uygulamamız; sadece toplu alım yapan öğretmenlere sunduğumuz bir hizmet olup, para ile satın alınamaz.

SINIFA DEFTER ALDIRMANIN SAKINCALARI VAR MIDIR?

Milli Eğitim Bakanlığı; derse yardımcı kaynak konusunda öğrencilerin zorlanmamasını istemektedir. Yüksek fiyatlı kitap veya akıllı defterleri ekonomik durumu aynı olmayan tüm öğrencilere zorla aldırmak gerçekten onaylanamayacak bir durumdur. Ancak hazırladığımız akıllı defterin piyasa fiyatı nedeniyle herhangi bir tepki göreceğinizi düşünmüyoruz. Bir paket sigaradan daha ucuz olan bu defterin öğrenci ve öğretmene sunduğu katkıları göreceğinizden eminiz. Boş bir defterin fiyatına dolu bir çalışma defteri sunuyoruz.

Ayrıca; yayın evi ve yazar öğretmenimizin ülkemize zararlı unsurlar ile hiç bir zaman bağı ve işi olmamıştır.

ÇALIŞMA DEFTERİNİ NASIL KULLANABİLİRİZ?

Öğretmenlere tavsiyeler olarak hazırladığımız içeriği indiriniz. Ardından örnek kitabınızı detaylı bir şekilde incelerken, tavsiye metnimizde vurguladığımız yerlere dikkat ediniz. Yıllık planını yaparken tavsiye metnimizin çok faydasını göreceksiniz. Tavsiye metnimiz ile konu konu, sayfa sayfa ve kazanım kazanım ilerlemeniz çok daha kolay olacaktır.

ÖĞRETMENLERE TAVSİYELER içeriğini indirmek için tıklayınız.

Saygılarımla
Rıza SOLMAZ