Ana sayfa Etkinlikler Logo ve Slogan Yarışması

Logo ve Slogan Yarışması

4198
0
Paylaş

teknoloji-tasarim.com 1. Logo Yarışması
Ortaokullarda Kurulması Düşünülen Tasarım ve Beceri Atölyeleri

Yarışma Konusu: Tasarım ve Beceri Atölyeleri Logo ve Sloganı
“Bir atölye düşünün, bir ders gibi ancak bir dersten daha fazlası. Kurulması düşünülen bu atölyelerin şimdiden logo ve sloganını üretebilir misin?”

Son Katılım Tarihi: 18 Ocak 2019 Cuma

Sonuçların Açıklanması: 6 Şubat 2019 Çarşamba

Yarışma Şartları

1-Her okul en fazla 5 adet çalışma gönderebilir. Her bir çalışma farklı bir öğrenciye ait olmalıdır. Bir öğrenci birden fazla çalışma ile yarışmaya katılamaz. Logo ve slogan aynı antetli kağıtta olmalıdır.

2.Çizimler sayfanın en altında bulunan word dosyasındaki antetli kağıda el ile yapılmalıdır.

3.Yarışmaya katılım; antetli kağıda hazırlanan logo ve sloganın fotoğrafının en iyi şekilde çekilip teknolojitasarim2017@gmail.com adresine mail yolu ile gönderilmesi ile sağlanacaktır. Lütfen son katılım tarihine dikkat edelim.

4.Yarışmaya katılan çalışmalar öğrenciler tarafından çizilmeli, öğretmenlerin yönlendirmesi veya yardımı olmamalıdır.

Sonuçların Açıklanması

Sonuçlar;  tüm Türkiye’den gelen çalışmalar değerlendirildikten sonra 6 Şubat 2019 Çarşamba günü www.teknoloji-tasarim.com web sitesi ve www.youtube.com/c/teknolojitasarımdersi kanalından duyurulacaktır.

Ödüller

Jüri tarafından en çok beğenilen ilk 10 logo ve slogan çalışması ödül alacaktır. Jüri; çalışmaları değerlendirirken anteti görmeyecektir. Ödüller; kazanan öğrencilerin öğretmenleri ile iletişime geçilerek özel olarak hazırlanacaktır.