Ana sayfa Makaleler Öğrencilerimize PC Oyun Önerilerimiz

Öğrencilerimize PC Oyun Önerilerimiz

1383
0
Paylaş

Günümüzde öğrencilerimiz zamanlarının çoğunu bilgisayar başında oyun oynayarak geçirmekteler. teknoloji-tasarim.com olarak öğrencilerimize bazı oyun önerilerimiz var. Bu oyunların bazı katkılarının olacağını düşünmekteyiz.

House Flipper

Hayalinizdeki evi en ince ayrıntısına kadar inşa etmek ister miydiniz? Böylece bir evin ne kadara mal olacağını ve ne kadar zor yapıldığını görmeniz mümkün olacak.

Evin tesisatından tutun dekorasyonuna kadar birçok detay ile ilgilenerek başarılı bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız evleri ideal fiyatlarla satışa koyun gelirlerinizi katlayın ve yeni evler yapın.Oyun 2018’in ilk çeyreğin piyasa çıkacak. Şu an Demo versiyonu indirmek mümkün.

Poly Bridge

Mimari Tasarım Ünitesinde çok işinize yarayacak bir oyun. Güzel grafikleri ve oyun mantığı ile köprüler inşa etmenin püf noktaları öğrenin ve uygulayın

The Long Dark

Soğuk ve kasvetli bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunun hikayesine bakacak olursak dünyanın başına gelen jeomanyetik bir felaket sonrası iklim dengesi bozulur ve tüm dünya buzul örtünün etkisi altına girer. Oyuna başladığımız anda tek başımızayız ve başka hiç kimseyle karşılaşacakmışız gibi de görünmüyor. Hayatta kalmak için sığınacak yerler bulmalı, ateş yakmalı ve yiyecek gibi ihtiyaçlarımızı gidermeliyiz. Üretken olmalı ve yeterli her türlü kaynağı değerlendirmeliyiz.


Minecraft

Aklınıza gelebilecek her türlü nesneyi yaratabileceğiniz 3 boyutlu bir açık dünya oyunu. Basit ve sürükleyici. Bir çok öğrencimizin bildiği bu oyunu da öneriyoruz.

Stranded Deep

Oyuna ilk olarak bir uçağın içinde başlıyor ve uçak bir şeylerin ters gittiğini anlamamız uzun sürmüyor.

Kendimize geldiğimizde ise bir enkazın içinde doğuyoruz. Yavaş yavaş dışarı çıktıktan sonra uçağın yanan parçaları adanın her tarafına saçılmış halde görüyoruz. Bizim için asıl oyun şimdi başlıyor, amaç hayatta kalmak! Türkçe oynanabilen bu oyunda çevredeki bütün nesneleri değerlendirip kendi yararımıza kullanabiliyoruz.

Sim City

Gerçek bir şehir simülatörü olduğu için, ister büyük olsun ister küçük, doğru ya da yanlış, verdiğiniz her kararın Sim’leriniz için gerçek sonuçlar doğuracağını göreceksiniz. Ağır sanayi yatırımı yaptığınızda ekonominiz gelişecek, ancak karşılığında Sim’lerinizin sağlığının yayılan kirlilikten etkilendiğini göreceksiniz. Yeşil teknolojileri kullanarak, Sim’lerinizin hayatını iyileştirdiğinizde ise daha fazla vergi ve işsizlik riskiyle karşılaşacaksınız.

Çevreyi ve şehri doğru tasarlayarak vatandaşların mutluluğunun sebebi olabilirsiniz.


CİTİES

Şehri,yolları köprüleri sanayiyi ve tarım arazilerini hatta turizm arazileri tasarlayın. Bunu yaparken şehrinizi cazip bir yere çevirirken çevre gürültü kirliliğine dikkat edin. Eğitim en önemli unsur. Sağlık ve eğlenceyi unutmayın. Şehir sizin: TASARLAYIN.